Třída 5. A
30.3. – 3. 4. 2020

-       str. 96 Zájmena ústně
-       97/4 do šk. sešitu.
-       PS Čj str.33

Anglický jazyk
- na tomto odkazu najdete veškeré učivo z anglického jazyka, na které by se měly děti přes vynucené prázdniny podívat. Nebude-li Vám nebo dětem něco jasné, jednoduše nechte pod článkem komentář, budu se snažit rychle odpovídat. Před nástupem do zpět do školy prosím o zpětnou vazbu, zda a co přesně jste doma stihli probrat.

-       uč.32 ústně, růžový obdélník do sešitu
-       str.33/11 také do šk. sešitu
-       PS M str.43 Osová souměrnost

Přírodověda
-       s.59 Oběhová soustava - pročíst, odpovědět si na otázky a úkoly, změřit si vlastní tep
-       do sešitu nadpis a pod něj výpisky :Oběhovou soustavu tvoří srdce, cévy a krev. Krev rozvádí do těla hlavně kyslík a živiny a odvádí z těla oxid uhličitý a jiné škodlivé látky.
-       najít na netu seriál Byl jeden život a podívat se na díly o krvi, krvinkách, srdci a dýchání.

Vlastivěda
-       pročíst a prohlédnout obrázky v kapitole Pardubický kraj, najít na internetu 2 nějaké zajímavosti (údaje) o přehradní nádrži Seč a zapsat je do sešitu
-       pročíst a prohlédnout kapitolu Kraj Vysočina a do sešitu odpovědět na otázky:
   a) Co se na Vysočině pěstuje?
   b) Jak se jmenuje tamní jaderná elektrárna?

Třídní učitel
Mgr. Marcela Rulfová

Třída 5.A

23. - 27. 3. 2020

-  slovesa uč. str. 81-89,cvičení 84/1a a 86/6 do šk. Sešitu
-  čtení - každý den kousek a s porozuměním z vlastní knihy

Anglický jazyk

- soustava souřadnic PS str.55

Přírodověda

-  s.57 Svalová soustava - přečíst a do sešitu nadpis a opsat dole modrý rámeček
-  s. 58 Dýchací soustava - přečíst a do sešitu nadpis a co tvoří dýchací soustavu /červený text/

Vlastivěda
- pročíst a prohlédnout kapitoly Liberecký a Královéhradecký kraj

Třídní učitel Mgr. Marcela Rulfová

5. ročník (do 22. 3. 2020)
Český jazyk:
- učebnice 79 - 85
- písemně do školního sešitu str. 79/4,6
                                                     83/6a
                                                     84/1a
- pracovní sešit str. 22 - 25

Anglický jazyk:

Matematika:
- učebnice str 25 - 30jsem vám dala v úterý.
- do školního sešitu str. 26/6,8
                                      29 - tabulka
- pracovní sešit str. 7 - 11
Vlastivěda:
- přečíst s. 12 Plzeňský kraj a s.14 Karlovarský kraj, prohlédnout obrázky
Přírodověda:
- přečíst s.54 a do sešitu opsat modrý rámeček ze s. 55: Lidé se od ….
- přečíst s. 55-56 a do sešitu nadpis Kostra a opsat růžový a modrý rámeček ze s. 56